3 nowe wersje maty do tańczenia na rok 2014

[caption id="attachment_2435" align="alignleft" width="90"]Mata do tańczenia 2014 PC/TV 32 bit Mata do tańczenia 2014 PC/TV 32 bit[/caption] W naszym sklepie pojawiły się zupełnie 3 nowe maty do tańczenia PC, PC/TV oraz najnowsza mata PC/TV z 32 bitową grafiką, która oprócz możliwości współpracy z komputerem i telewizorem posiada najwyższej jakości grafikę oraz dodatkowe gry do TV. Mata zaskakuje grafiką i dźwiękiem oraz dodatkowo posiada złącze MicroSD do wgrania ściągniętych z internetu piosenek mp3. Wspaniała ruchowa rozrywka dla całej rodziny przed telewizorem lub komputerem w 3 różnych wersjach na rok 2014.

Mata do tańczenia PC na USB

[caption id="attachment_2446" align="alignleft" width="270"]Mata do tańczenia DVD PL PC Stepmania HD 2014 Mata do tańczenia DVD PL PC Stepmania HD 2014[/caption] Mata działa tylko z komputerem poprzez port USB (załączona gra Stepmania z ponad 1000 piosenek) Świetna zabawka dla każdego, wystarczy wpiąć do USB komputera. Mata posiada w zestawie grę StepMania HD na DVD w polskiej wersji językowej z ponad tysiącem piosenek o różnym stopniu trudności. Mata posiada instrukcję instalacji i użytkowania oraz jest antypoślizgowa.

Więcej dowiesz na stronie:

Mata do tańczenia PC

 

Mata do tańczenia PC/TV na USB i chinch

[caption id="attachment_2447" align="alignleft" width="270"]Mata do tańczenia DVD PL PC/TV Stepmania HD 2014 Mata do tańczenia DVD PL PC/TV Stepmania HD 2014[/caption] Połączenie 2 mat PC i TV w jednym. Mata posiada wszystkie zalety maty PC , a do tego oprócz złącza USB do komputera i gry StepMania HD na DVD posiada dodatkowe złącza Chinch do TV oraz wbudowaną grę z 36 piosenkami co umożliwia korzystanie z niej na komputerze lub na telewizorze w zależności od potrzeby. Teraz zatęty komputer to już nie problem!

Więcej dowiesz na stronie:

Mata do tańczenia PC/TV

 

Mata do tańczenia PC/TV z grafiką 32 BIT

[caption id="attachment_2448" align="alignleft" width="270"]Mata do tańczenia DVD PL PC/TV Stepmania HD 2014 32 BIT Mata do tańczenia DVD PL PC/TV Stepmania HD 2014 32 BIT[/caption] Oprócz wcześniej wymienionych zalet maty PC/TV, dodatkowych złącz USB i Chinch, ponad tysiącem piosenek na DVD oraz wbudowanymi piosenkami do TV mata posiada dodatkowe gry muzyczne, klasyczne oraz sportowe na TV oraz wysokiej jakości grafikę 32 bit zapewniającą jeszcze wspanialszą zabawę na telewizorze. Dzięki dodatkowemu złączu MicroSD można tańczyć do swoich ulubionych piosenek mp3! Mata działa oczywiście z komputerem jak i z telewizorem.

Więcej dowiesz na stronie:

Mata do tańczenia PC/TV 32 BIT

Wygląd maty

Wygląd maty ze złączami USB i Chinch
Płytka instalacyjna DVD z grą Stepmania
 

Screeny z gry Stepmania MariolaFruwa

Screeny z gry telewizyjnej 32 BIT

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz