Bronie WowWee Light Strike dla fanów potyczek i Paintballa

[caption id="attachment_2625" align="alignleft" width="90"]Bronie WowWee Light Strike Bronie WowWee Light Strike[/caption] Seria WowWee Light Strike przenosi zabawy taktyczne w zupełnie nowy wymiar. Dzięki systemowi laserowych broni oraz czujników zapalających się w momencie trafienia, wynik potyczki będzie zawsze jasny, a wszystko odbywać się będzie bezpiecznie dla zdrowia Twoich pociech. Akcesoria z serii Light Strike to wspaniała zabawa zarówno w domu jaki i na dworze, a długi zasięg strzału tworzy prawdziwe wyzwanie. Light Strike to elektroniczna forma paintballa wielu z was zapewne znanego.

W przeciwieństwie do paintballowych potyczek nie musicie używać ochraniaczy i masek, zbędne będą też gogle, nie będziecie mieli ciuchów do prania gdyż nie ma pocisków z farbą!

[caption id="attachment_2626" align="alignright" width="300"]Bronie WowWee Light Strike Bronie WowWee Light Strike[/caption]

Każdy pistolet i karabin Light Strike posiada własne oprogramowanie, dzięki któremu możesz wybrać jedną z 4 drużyn oznaczonych odpowiednim kolorem - czerwonym, zielonym, żółtym lub niebieskim. Pamiętaj, aby każdy z Twojej drużyny miał ustawiony ten sam kolor. Nie powstydziłby się jej sam Rambo, gdy ją podłączysz do karabinu, nikt nie będzie strzelał szybciej od Ciebie.

W skład Serii WowWee Light Strike wchodzą:

  • bronie – karabiny i pistolety
  • dodatkowe akcesoria – cele i systemy celowania
[caption id="attachment_2627" align="alignleft" width="300"]Akcesoria WowWee Light Strike System celowania Akcesoria WowWee Light Strike System celowania[/caption]

Dodatkowe cele  z czujnikami przyczepiane do ubrania - Cel odpowiednio po trafieniu zmienia kolor na kolor drużyny strzelca.

Dzięki tym zestawom można toczyć naprawdę niesamowite walki, spędzając jednocześnie w sposób aktywny swój wolny czas. Ciekawe w jakiej ty konfiguracji będziesz walczył dziś: drużynowej, czy może jeden na jednego? Niezależnie od tego, zanim znajdziesz się na poligonie, poćwicz swoją celność na osobności, na podświetlanym celu.

[caption id="attachment_2628" align="alignleft" width="300"]Pistolet WowWee Light Strike z celem Pistolet WowWee Light Strike z celem[/caption]

Jak ty wygląda w praktyce ? A więc przed walką powinniście precyzyjnie określić taktykę i zadania, od tego może zależeć Wasze zwycięstwo! Każdy gracz może wybrać i zmieniać rodzaje amunicji z których jego broń strzela, a te mają różne charakterystyki:

  • Broń Laserowa, domyślna, nie jest silna, ale jest najszybsza.
  • Broń z amunicją stłumioną, o właściwościach laserowej, ale cicha.
  • Broń z amunicją pulsacyjna, silniejsza, ale o większej zwłoce pomiędzy strzałami.
  • Broń z amunicją dźwiękową – to potężna i najmocniejsza w Twoim arsenale, ale i o największej zwłoce; pamiętaj aby podczas jej użycia koledzy cię kryli!
[caption id="attachment_2710" align="alignright" width="300"]Karabin z Celem S.R.-143 WowWee Light Strike Karabin z Celem S.R.-143 WowWee Light Strike[/caption]

Dodatkowo, możesz skorzystać z osłony, działającej około 15 sekund, jej prawidłowe użycie może zadecydować o zwycięstwie lub porażce.

Bajerancko działa akceptowanie ustawień, zupełnie jak w super zaawansowanej broni sił specjalnych - skanowany jest odcisk palca.

Na pistolecie znajduje się wyświetlacz, a na nim określany jest poziom twojego życia. Gdy spadnie do zera - odpadasz z gry!

Pozostaje nam tylko zachęcić was do tej wspaniałej zabawy, rozgrywki, możecie również nazwać ją prawdziwą bitwą! Każdy fan takich potyczek zostanie nasycony a rozgrywka da mu dawkę prawdziwych emocji.

Zobacz broń Light Strike w akcji na filmie:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz