Duża dostawa klocków konstrukcyjnych Eitech i Teifoc

[caption id="attachment_3018" align="alignleft" width="90"]Klocki Teifoc i Eitech Klocki Teifoc i Eitech[/caption]

Klocki konstrukcyjne Eitech i Teifoc wielka dostawa! Jesteśmy po dużej dostawie klocków konstrukcyjnych Eitech oraz Teifoc. Teraz dostępne są u nas zestawy różnej wielkości dla bardziej zaawansowanych konstruktorów, ale również dla początkujacych.

 

Klocki konstrukcyjne Teifoc

 

Tych klocków nie trzeba nikomu przedstawiać. W asortymencie praktycznie wszystkie dostępne modele. Nie licząc kilku których nie ma :). Teraz wybór jak nigdy! Cechą szczególną jest wykorzystanie ceramiki (jak przy budowie prawdziwych budynków!), zminiaturyzowanie jej i wykorzystanie do zabawy w prawdziwego budowniczego. Dzięki specjalnej zaprawie (która jest całkowicie bezpieczne, jest to rodzaj kleju roślinnego) która w kontakcie z wodą rozpuszcza się, można wielokrotnie cegiełki wykorzystywać. Budowanie z tych klocków zapewni rozwój dziecka, rozwinie jego wyobraźnię i zmysły. Klocki konstrukcyjne Teifoc dostępne są w mniejszych i większych zestawach, dostępne są również zestawy uzupełniające dzięki czemu nie trzeba kupować kolejnego dużego zestawu, a uzupełnić budowlę dzięki dodatkowych cegiełką lub dachówką

Klocki konstrukcyjne Eitech

Klocki konstrukcyjne Eitech to wyjątkowe połączenie metalowych blaszek które komponując się ze sobą tworzą wyjątkowe pojazdy i budowle niektóre zestawy wzbogacone są o elektronikę i mechaniczne części, dzięki czemu można tworzyć sterowane i ruchome modele. Dzięki tym cechą modele uczą pierwszych zasad fizyki, mechaniki, i sił oddziałujących na ciała w przyrodzie.Wykorzystywane są one na uczelniach jako pomoc dydaktyczna i naukowa. Klocki konstrukcyjne Eitech dzielą się na serie:

  • Metal Constructions ( modele metalowe) przeznaczona dla starszych, podstawowymi elementami modeli sa metalowe blaszki
  • Begginer (modele plastikowe dla młodszych dzieci od lat 4) podstawowe modele z plastikowych elementów.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz