O nas w sieci

Opinie, czyli zobacz co piszą inni o naszym sklepie z zabawkami

[caption id="attachment_85" align="alignleft" width="150"]Opine o naszych zabawkach Opinie Opineo o naszym sklepie zabawkowym[/caption]

Opineo - Opinie naszych klientów, zobacz co piszą klienci którzy u nas już kupili zabawki, znajdziesz tu informacje na temat czasu realizacji zamówień, poziom obsługi klienta i zapakowania towaru oraz opinie konkretnych produktów. Mamy tu już ponad 2000 opinii. 2 miejsce w OpineoNasz sklep otrzymał również od Opineo specjalne wyróżnienie i dyplom za uzyskanie 2 miejsca w rankingu TOP3 w roku 2010 w kategorii sklepów "Dla dzieci". Wyróżnienie to jest dla nas bardzo ważne ze względu na to że przykładamy szczególną uwagę do jakości obsługi klienta i dbamy o jego pełne zadowolenie podczas realizacji jego zamówienia.

[caption id="attachment_1238" align="aligncenter" width="400"]2 miejsce w opineo Nagroda za 2 miejsce w Opineo dla sklepu MariolaFruwa[/caption] [caption id="attachment_86" align="alignleft" width="150"]Komentarze na Allegro sklepu z zabawakmi Komentarze Allegro o naszym sklepie[/caption] Allegro - Komentarze użytkowników serwisu Allegro licytujących nasze aukcje. Zaufało nam już ponad 11.ooo kupujących, którzy wystawili nam ponad 12.000 komentarzy. Dziękujemy za wszystkie Wasze komantarze.

super sprzedawcaAllegro zaś wyróżniło nas dodatkowo przyznając nam tytuł Super Sprzedawcy potwierdzając wysoką jakość obsługi zamówień naszych klientów licytujących nasze aukcje.

[caption id="attachment_1239" align="aligncenter" width="640"]Certyfikat super sprzedawcy Certyfikat Super Sprzedawcy Allegro dla użytkownika mariolafruwa[/caption] [caption id="attachment_1122" align="alignleft" width="150"]Opinie o nas w Ceneo Opinie o nas w Ceneo[/caption] Ceneo - Nasz sklep otrzymał również pozytywne komentarze i opinie w największej i najpopularniejszej z porównywarek w Polsce jaką jest Ceneo. Mamy ponad 220 opinii zadowolonych klientów, którzy wystawili nam swoją ocenę z podziałem na czas dostawy, komunikację i jakość obsługi klienta.

Zaufane OpinieZaufało nam już na tyle dużo klientów że Ceneo przyznało nam wyróżnienie w postaci Zaufanych Opini, które przyczyniają się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów zabawek i gier w naszym sklepie internetowym.

Konta - zobacz nasze konta społecznościowe oraz naszych fanów i przyjaciół sklepu: [caption id="attachment_87" align="alignleft" width="150"]Konto sklepu zabawkowego na Facebook Konto Facebook sklepu z zabawkami[/caption] Facebook - Przeczytaj o nowościach w sklepie oraz zobacz opinie o naszych produktach. Zobacz co robią i czym się interesują nasi fani. Mamy również sklep z zabawkami na Facebook, w którym można złożyć zamówienie i skorzystać z dodatkowej promocji. Mamy już 100 fanów - dołącz i Ty! Filmy - zobacz filmy pokazujące nasze zabawki i super gadżety w akcji: [caption id="attachment_88" align="alignleft" width="150"]Filmy zabawek Filmy naszych zabawek na YouTube[/caption] YouTube -  Wiemy jak trudno wybrać i kupić zabawkę, której się wcześniej nie widziało. Dlatego demonstrujemy nasze zabawki na filmach abyś przed zakupem zobaczył jak fantastycznie można się bawić naszymi zabawkami, grami i gadżetami :)

Dodaj komentarz