Klocki magnetyczne Geomag

[caption id="attachment_3012" align="alignleft" width="90"]Klocki magnetyczne Geomag Klocki magnetyczne Geomag[/caption] Klocki magnetyczne posiadają mają wiele zalet, rozwijają zmysły, wyobraźnie przestrzenną i dzięki połączeniu magnesów z edukacyjną zabawką konstrukcyjną. Jako firmowym sklep Geomaga posiadamy różne serie klocków Kids, Pro, Color, Glitter, Glow, Metal, Panels, GBaby itp. Doskonałe połączenie edukacji i zabawy. Klocki te dzięki nieograniczonym możliwością tworzenia konstrukcji, których ograniczeniem jest tylko wyobraźnia pozwalają na konstruowanie wszystkiego co tylko wymyślisz. Zestawy klocków Geomag są podzielone na serie które są ze sobą kompatybilne i pozwalają na łączenie się ze sobą (dzięki pasującym do siebie elementom, jak np. długość pałeczek) [caption id="attachment_3028" align="alignleft" width="320"]Klocki konstrukcyjne geomag Klocki konstrukcyjne geomag[/caption] Obecnie serie Geomag dzielą się na:
  • serie PRO dla starszych (krótsze pałeczki) przeznaczone dla dzieci od 14 roku życia
  • serie STANDARD (dłuższe pałeczki) są przeznaczone dla młodszych od 3-5 lat
  • serie GBABY dla najmłdszych (zupełnych maluchów - od 10 miesięcy)
Jednak wszystkie klocki cechuje podobna zasada - przyciąganie się do siebie na zasadzie magnesów.   Oprócz tego seria STANDARD dzieli się na różne typy:  Color, Glitter, Glow, Mechanics, Panels, Wheels.  Seria PRO dzieli sie na typy: Color, Metal, Panels. Seria GBABY dzieli się na typy: Sea i Farm. Każdy typ wyróżnia się określona tematyką, kolorystyką, albo dodatkami jakie mogą się znajdować, na przykład panelami które mogą znajdować się w zestawach, albo klockami w kształcie zwierzątek (tak jak w seriach Geomag GBABY). Klocki magnetyczne Geomag spełniają wszystkie surowe normy dotyczące sprzedaży zabawek magnetycznych, są całkowicie bezpieczne (produkowane są w Szwajcarii).
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz