Nowa wersja kostki NeoCube - sześciany Cubic

[caption id="attachment_2354" align="alignleft" width="90"]Nowe NeoCube - Sześciany Cubic Nowe NeoCube - sześciany Cubic[/caption] Wszystkich fanów kostki NeoCube zapraszamy na stronę nowej wersji której budowa opiera się na sześcianach zamiast kulek - NeoCube Cubic. Kostka składa się z 125 sześcianów z silnych magnesów neodymowych w kształcie sześcianów, które zapewnią Ci wiele godzin œświetnej zabawy umysłowej. Uwaga, gadżet ten wymaga więcej kreatywności niż standardowe NeoCube. Zapraszamy na stronę produktu NeoCube Cubic zwanego też jako Neoblocks. [caption id="attachment_2421" align="alignleft" width="300"]NeoCube Cubic - przykładowy wzór kwiatka NeoCube Cubic - przykładowy wzór kwiatka[/caption] Ten zestaw NEOCUBE składa się z 125 sześcianów z silnych magnesów neodymowych 0,4 x 0,4 cm w kształcie sześcianu 5x5x5 (2x2x2cm), które zapewnią Ci wiele godzin œświetnej zabawy umysłowej. Silnie przyciągające się magnesy w kształcie sześcianów tworzą niesamowitą logiczną łamigłówkę. NeoCube możesz dowolnie kształtować i formować różne figury, użyć jako magnesu na lodówkę lub do zrobienia oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii. Świetnie służy jako gadżet w podróży dla zabicia nudy i wolnego czasu lub jako zabawka na szkolną przerwę czy odstresowywacz przed egzaminem w szkole lub w pracy. Wymyślanie układów i tworzenie dłońmi ponad stu (dokładnie 125 szt. ) magnetycznych sześcianów przynosi ukojenie zszarganym nerwom i mobilizuje szare komórki. [caption id="attachment_2362" align="alignright" width="280"]Neocube Cubic - przykład Neocube Cubic - przykład co można z niego ułożyć[/caption] W odróżnieniu od standardowego NeoCube, sześciany Cubic zachowują się zupełnie inaczej niż kulki magnetyczne bo nie przyciągają się zawsze jak kulki które zawsze układają się w kierunku przyciągania się. Sześciany NeoBlocks nie zawsze przyjmują pozycje gdzie bieguny magnetyczne przyciągają się, przez co zabawa jest trudniejsza i wymaga od układającego logicznego myślenia :)
NeoCube Cubic możesz dowolnie kształtować, układać, użyć jako magnesu na lodówkę lub do zrobienia oryginalnej biżuterii. Świetnie służy jako gadżet w podróży, zabawka na szkolną przerwę czy odstresowywacz przed egzaminem czy w pracy. Wymyślanie układów i tworzenie dłońmi ponad stu magnetycznych sześcianów przynosi ukojenie zszarganym nerwom i mobilizuje szare komórki.
Pamiętaj jednak, że neocube to nie zwykła kostka, puzzle czy łamigłówka, którą można ułożyć raz na zawsze, jak kostkę Rubika. Tu nie ma końcowego rozwiązania, możliwości ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia!
[caption id="attachment_2357" align="alignleft" width="337"]Neocube Cubic w opakowaniu metalowym Neocube Cubic w opakowaniu metalowym[/caption] Zalety NeoCube Cubic:
  • magnetyczny multitalent o tysiącu zastosowań
  • prawdziwy gadżet na miarę XXI w
  • 125 magnetycznych sześcianów w ozdobnej puszce
  • zalecane od 8 lat (ze względu na małe elementy)
  • wymiar sześcianu 5 mm x 5mm x 5mm

Produkt jest zapakowany w eleganckie metalowe opakowanie idealnie nadające się na prezent.

Zobacz inne rodzaje NeoCube.

Zobacz też film jak układać NeoCube Cubic:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz