Jak zrobić wielkie bańki mydlane?

[caption id="attachment_2594" align="alignleft" width="90"]Wielkie bańki mydlane Tuban Wielkie bańki mydlane Tuban[/caption] Zobacz jak w prosty sposób możesz sam zrobić ogromne bańki mydlane przy pomocy nowych tanich zestawów Tuban w cenie już od 29 zł. Wystarczy płyn do baniek i sznurek. Występują różne zestawy małe i duże. Mało tego, przy pomocy zestawu Hop Hop bańki możesz również odbijać bez ich pękania dzięki załączonym w zestawie specjalnym rękawiczkom.    [caption id="attachment_1519" align="alignleft" width="300"]bańki mydlane Ogromne bańki mydlane Tuban z małymi w środku[/caption] Okazuje się że aby puszczać bańki mydlane w cale nie musi być słoneczna pogoda. Najlepsza pogoda do puszczania baniek na zewnątrz to dni kiedy jest duża wilgotność powietrza (czyli większa od 40%) to jest w dni pochmurne, mgliste lub zaraz po deszczu. W dni słoneczne banki wychodzą najsłabsze i małe, co nie oznacza że w piękne dni nie można ich robić :). Najlepiej puszczać bańki wcześnie rano lub wieczorem, kiedy słońce jest już dość nisko. [caption id="attachment_1520" align="alignright" width="300"]Puszczanie baniek mydlanych Jak puszczać duże bańki mydlane ?[/caption] Bardzo często osoby robiące bańki mydlane potrząsają pudełeczkiem z bańką, a następnie spienionym kółeczkiem próbują robić bańki, niestety to tylko pogarsza sprawę. Dzięki pianie bańki wychodzą dużo gorsze. Jeśli Twój płyn się spieni, zgarnij pianę. Jeśli puszczasz bańki płynem Tuban w pomieszczeniu, spryskaj wcześniej powietrze wodą w spryskiwaczu. To podniesie wilgotność powietrza i pozwoli na robienie lepszych, większych baniek. No to do dzieła. - Jaką Ty zrobisz dużą bańkę ? :)

Duży zestaw z 5 litrowym płynem

[caption id="attachment_2603" align="alignleft" width="300"]Duży zestaw do baniek Duży zestaw do baniek z płynem 5l Tuban[/caption] W ofercie naszego sklepu znajdziesz zestawy firmy Tuban do puszczania baniek z płynami 1 i 5 litrów w raz z zestawem sznurków małym i dużym. Przykładowo najczęściej kupowany duży zestaw zawiera:
 • Płyn do puszczania baniek 5 litr
 • Obręcz do baniek mydlanych
 • Sznurki do puszczania wielkich baniek mydlanych
Sam płyny można dokupywać również osobno.

Nowy zestaw Hop Hop Tuban z rękawiczkami

[caption id="attachment_1821" align="alignleft" width="300"]Zestaw do baniek Hop Hop Zestaw do baniek Hop Hop z 2 rękawicami[/caption] Hop Hop Bańki to unikalna zabawka edukacyjna. Tuban jako specjalista z dziedziny baniek mydlanych, opracował zestaw, który umożliwia czarowanie bez znajomości magii. Każdy wie, że przy próbie złapania bańki mydlanej, pęka ona bezpowrotnie. Zestaw Hop Hop Bańki daje możliwość zatrzymania bańki na dłużej, złapania jej do ręki, obracania, zgniatania, zakręcania, podbijania, żonglowania ... [caption id="attachment_1819" align="alignright" width="300"]Chwytanie baniek w rękawiczce Chwytanie i odbijanie baniek w rękawiczce[/caption] Wszystko dzięki magicznej rękawiczce oraz niezbędnym akcesoriom. Zestaw Hop Hop zawiera:
 • 2 x rurka do puszczania baniek
 • 2 x rękawiczka
 • 2 x buteleczka z płynem
 • Instrukcja obsługi (na pudełku)

Zestaw Wielkie Bańki z obręczami

[caption id="attachment_1810" align="alignleft" width="224"]Zestaw do Dużych baniek Zestaw do Dużych baniek z obręczami[/caption] Firma Tuban wypuściła również na rynek zestaw do robienia baniek z zestawem 3 dużych plastikowych obręczy w równie niskiej cenie 29 zł co wcześniejszy zestaw. W skład tego zestawu wchodzi:
 • 250ml płynu Tuban
 • 3 różne obręcze do puszczania baniek
 • podstawka do puszczania baniek
Ten tani zestaw do puszczania baniek pozwoli Ci cieszyć się wspaniałymi, długo utrzymującymi się w powietrzu bańkami mydlanymi. Wspaniała zabawa na dwór i w domu! [caption id="attachment_1812" align="alignright" width="300"]Zawartość zestawu Zawartość zestawu z obręczami i płynem[/caption] Każda z obręczy działa inaczej.
 1. Pierwsza z największym otworem robi największe bańki.
 2. Druga robi mniejsze o różnych wielkościach po 4 naraz.
 3. Trzecia zaś obręcz robi ich najwięcej bo na raz aż po 9 baniek mydlanych

 Zobacz gigantyczne bańki mydlane na filmie:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Jak zrobić wielkie bańki mydlane?

 1. Tak rewelacja - też testowałam http://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.com/2013/01/testowanie-baniek-mydlanych-hop-hop-w.html
 2. Fanka dużych baniek mydlanych pisze:
  Płyn Tuban jest rewelacyjny! Moje dzieciaki mają dopiero ubaw gdy puszczamy wielgachne banie, Młodszy syn skacze i próbuje je zbijać, a starszy stara się go odgonić i ochraniać bańki by nie pękły. Śmiechu jest co nie miara.
 3. urugqh pisze:
  Agnieszko, przyznaje że Hop Hop bańki są świetne - odbijanie baniek w rękawiczkach zawsze zaskakuje nowe osoby, które widzą to pierwszy raz. Można grać bańkami jak w piłkę plażową. Produkt jest po prostu genialny dla małych dzieci które myślą że to jakieś czary!

Dodaj komentarz