Tęczowe brasoletki z gumek

[caption id="attachment_2974" align="alignleft" width="90"]Tęczowe bransoletki Loom Tęczowe bransoletki Rainbow Loom[/caption]

Tęczowe Bransoletki to więcej niż tylko moda, Z kolorowych gumek (recepturek) można robić nie tylko bransoletki, ale także kolczyki, torebki, czapki, gumowe ludziki, elementy ubrania oraz elementy dekoracyjne. Rainbow Loom w zestawach Sunshine Loom oraz Cool Rainbow Loom jest dziś sprzedawany w 12 krajach na całym świecie i cieszy się wielką popularnością wśród miłośników bransoletek i nie tylko :)

  Tęczowe Bransoletki (Rainbow Loom) to więcej niż tylko moda, która w zeszłym roku opanowała całą Amerykę. Teraz Rainbow Loom dostępne jest już w Polsce. [caption id="attachment_2983" align="alignright" width="300"]Tęczowa bransoletka z gumek Tęczowa bransoletka z gumek[/caption] Tęczowe Bransoletki, które robi się z kolorowych gumeczek  na warsztacie tkackim zwanym z angielskiego Loom stały się obsesją. Szał robienia bransoletek z gumeczek szybko rozprzestrzenił się po, można śmiało powiedzieć całym świecie. Dzieci tak zaangażowały się w robienie bransoletek, pierścionków, naszyjników z kolorowych gumek,  że niektóre szkoły w USA zakazały przynoszenia ich do szkoły. Istnieje kilka rodzajów zastawów Rainbow Loom: Sunshine Loom [caption id="attachment_2984" align="alignleft" width="283"]Zestaw Sunshine Loom Zestaw Sunshine Loom[/caption] Sunshine Loom to duży zestaw, który jest tak przemyślany aby wykonanie zaprojektowanych bransoletek było łatwą i fajną zabawą.  Ze względu na swoją unikalną konstrukcję wykonanie trudniejszych wzorów bransoletek zajmuje dwa razy mniej czasu, niż na innych tego typu zestawach kreatywnych. Sunshine Loom jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Dodatkowa pokrywka chroni rozpoczęty projekt, posortowane gumeczki, zapinki i zawieszki. Mamy będą zachwycone, że małe gumeczki i zapinki mają swoje zamknięte miejsce. [caption id="attachment_2981" align="alignright" width="300"]Warsztat tkacki (Loom) Warsztat tkacki Sunshine Loom[/caption] Zestaw Sunshine Loom  aby ułatwić naukę robienia bransoletek został wyposażony w ponumerowane haczyki, co ułatwia wykonywanie bransoletek wg opisów wzorów. Okrągły kształt daje możliwość zrobienia skomplikowanych wzorów bransoletek w różnych rozmiarach. Wszystkie haczyki na warsztacie tkackim Sunshine Loom są ruchome i wyjmowane, co sprawia, że  zależnie od wzoru bransoletki zbędne haczyki można wyjąć, aby nie przeszkadzały w jej wykonaniu. [caption id="attachment_2980" align="alignleft" width="300"]Bransoletki Rainbow Loom Bransoletki Rainbow Loom[/caption] Co wyróżnia zestaw od innych?
 • Wielkość - posiada aż 70 ponumerowanych haczyków, dzięki czemu łatwo wykonać efektowne bransoletki o różnej wielkości bez konieczności dokupywania dodatkowych elementów,
 • Funkcjonalność - zamykane pudełko ułatwia przechowywanie gumek i całego projektu bransoletki,
 • Jakość i estetyka - solidne tworzywo, a do tego doskonały pomysł na prezent!
Zestaw zawiera:
 • okrągły warsztat tkacki wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów (gumeczek, zapinek, zawieszek),
 • przezroczystą pokrywkę zabezpieczającą Sunshine Loom i akcesoria,
 • szydełko,
 • 3 kolorowe zawieszki,
 • 24 zapinki (haczyki S),
 • ponad 600 wysokiej jakości gumeczek (nie zawierających lateksu),
 • instrukcję użytkowania.
[caption id="attachment_3000" align="aligncenter" width="500"]Co można zrobić z gumek Rainbow Loom? Co można zrobić z gumek Rainbow Loom?[/caption] Rainbow Loom jest dziś sprzedawany w 12 krajach na całym świecie i cieszy się wielką popularnością wśród miłośników bransoletek. Jest to zdecydowanie zabawka kreatywna i modna - dziecko wybiera kolory, wzory, decyduje o szerokości bransoletki itp. Wykonana biżuteria jest bardzo ładną ozdobą. Można wykonać ozdoby dla siebie, koleżanki, mamy, na prezent.  Cool Rainbow Loom [caption id="attachment_2985" align="alignleft" width="300"]Zestaw Cool Rainbow Loom Zestaw Cool Rainbow Loom[/caption] Zestaw kreatywny Cool Rainbow Loom to nieco mniejszy zestaw od poprzedniego, który zawiera nieco mniejszy warsztat tkacki i jest przeznaczony nie tylko jako zabawka dla dziewczynek, wystarczy zmienić kolory gumek z różowych na czerwony lub niebieski i stworzyć prawdziwie „męską” bransoletkę. Zestaw Cool Rainbow Loom zawiera:
 • 600 kolorowych gumeczek
 • 24 klipsy (haczyki S)
 • szydełko
 • warsztat tkacki czyli Loom.
[caption id="attachment_2986" align="alignright" width="300"]Warsztat tkacki Cool Rainbow Loom Warsztat tkacki Cool Rainbow Loom[/caption] Z kolorowych gumek można robić nie tylko bransoletki, ale także kolczyki, torebki, gumowe ludziki, elementy dekoracyjne, naszyjniki i wiele innych rzeczy. Zabawka stała się hitem w Stanach i na świecie, ponieważ jest to genialna zabawa dla dzieci i nastolatków w różnym wieku oraz dorosłych . Starsze dzieci robią skomplikowane wzory, młodsze łatwiejsze. [caption id="attachment_2982" align="alignleft" width="300"]Bransoletki Rainbow Room Bransoletki Rainbow Room[/caption] Szał robienia bransoletek z kolorowych gumeczek szybko rozprzestrzenił się po, można śmiało powiedzieć całym świecie. Dzieci tak zaangażowały się w robienie bransoletek, pierścionków, naszyjników z kolorowych gumek,  że nawet niektóre szkoły w USA zakazały przynoszenia ich do szkoły. Ze względu na małe elementy i szydełko, zestawy Cool Rainbow Loom są przeznaczone dla dzieci powyżej 8 roku życia, jednak i 5 letnie maluchy świetnie sobie radzą, ćwiczą koordynację rąk i skupienie (pod nadzorem rodziców). Zestaw jak i same gumeczki posiadają badania EN71, oraz znak jakości CE, jako zestaw kreatywny dla dzieci od 8 roku życia. Dodatkowe gumki [caption id="attachment_2994" align="alignright" width="300"]Gumki Rainbow Loom Dodatkowe gumki Rainbow Loom[/caption] Jeśli zabraknie gumek to żaden nie problem ponieważ dodatkowo można dokupić w naszym sklepie MariolaFruwa.pl różnokolorowe gumki Rainbow Loom. Gumki te dostępne są aż w 26 kolorach i pakowane są w woreczki foliowe. Każdy zestaw gumek zawiera:
 • po 600 i 450 szt gumek
 • dodatkowe 24 zapinki - haczyki o kształcie litery S.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nowości w sklepie i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz