Jak zamawiać?

Zamówienie na zabawki można złożyć w jednym z naszych 3 sklepów:

[caption id="attachment_167" align="alignleft" width="200"]sklep internetowy z zabawakami Sklep internetowy[/caption] Sklep internetowy Każde zamówienie potwierdzane jest e-mailem lub SMS-em, w którym otrzymasz każdą zmianę statusu Twojego zamówienia lub link do statusu przesyłki w firmie kurierskiej UPS. Wszystko to dla Twojej wygody, abyś zawsze wiedział co się dzieje z Twoim zamówieniem. Zobacz dokładną instrukcję krok po kroku jak składać zamówienie? w naszym sklepie internetowym mariolafruwa.pl.

Jeśli już wiesz jak to zrobić wejdź do sklepu!

[caption id="attachment_172" align="alignleft" width="200"]Sklep facebook Sklep facebook[/caption] Sklep facebook Możesz zamówić zabawki bezpośrednio ze swojego ulubionego serwisu facebook nie wylogowywując się z niego i będąc cały czas w kontakcie ze swoimi znajomymi  na facebook-u. Zamówienia składa się identycznie jak w naszym standardowym sklepie gdzie również otrzymujesz wszystkie statusy zamówień na e-maila i SMS-a. Przeczytaj dokładną instrukcję krok po kroku jak składać zamówienie? w naszym sklepie na Facebook-u.

Jeśli już wiesz jak to zrobić wejdź do sklepu!

[caption id="attachment_174" align="alignleft" width="200"]Sklep mobilny z zabawkami Sklep mobilny[/caption] Sklep mobilny Nie musisz włączać komputera aby zamówić zabawki wystarczy telefon z internetem. Zamówienie można wykonać w 3 krótkich krokach, a wszystkie powiadomienia otrzymasz na SMS-a! nie używając poczty e-mail. Przeczytaj dokładną instrukcję krok po kroku jak składać zamówienie? w naszym sklepie mobilnym.

Jeśli już wiesz jak to zrobić wpisz w telefonie stronę: m.mariolafruwa.pl

Pamietaj że we wszystkich naszych sklepach możesz używać tego samego loginu i hasła nie tracąc w ten sposób punktów lojalnościowych i przyznanych rabatów. Każdy towar jest dostępny w każdej wersji sklepu.

Zamówienia można składać również na serwisach aukcyjnych:

[caption id="attachment_2924" align="alignleft" width="200"]Allegro Allegro[/caption]     [caption id="attachment_2926" align="alignright" width="200"]Świstak Świstak[/caption] [caption id="attachment_2927" align="alignright" width="200"]Ebay Ebay[/caption]         Oczywiście zamówienia można również składać kontaktując się z nami np telefoniczne pod nr 12 643 04 10 lub na skypa, ale proszę pamiętać że łatwo wtedy o błąd. Składając zamówienie przez nasze sklepy lub serwisy aukcyjne uzyskamy Twoje wszystkie wymagane dane teleadresowe oraz otrzymasz potwierdzenie e-mail i SMS wraz z linkiem ze statusem Twojej wysyłki w firmie kurierskiej.

Jedna odpowiedź na „Jak zamawiać?

  1. Sebastian pisze:
    Kiedyś zamówiłem 2 zabawki przez komórkę na m.mariolafruwa.pl, ale wersja mobilna nie przypadła mi do gustu i wole zamawiać na stronie sklepu internetowego, który ma większą funkcjonalność.

Dodaj komentarz